title-pic

אנטי אייג'ינג

טיפול אנטי אייג'ינג (הצערת עור)
אנטי אייג'ינג - גורמי טיפול

מדוע מזדקן עורנו?
אנו מחלקים את תהליך ההזדקנות לשניים:
הזדקנות פנימית – ההזדקנות הגנטית המתרחשת בכל אחד מאיתנו
הזדקנות חיצונית – הנובעת מחשיפה לשמש, זיהום אוויר ואורח חיים

מה מאיץ את תהליך ההזדקנות?
 •  חשיפה לשמש 
 •  עישון
 •  חוסר בויטמיני E, C, A  ונוגדי חמצון
 •  לחץ
 •  חוסר שינה
 •  שינויים הורמונליים - ירידה ברמות אסטרוגן בגיל המעבר הנשי
 • מה מאיט את הזדקנות העור?                             
 •  קילופים עדינים וקבועים  הגנה על התא
 •  נוגדי חמצון  
 •  מסיסי שומן 
 •  חדירים לקרום התא

קילופים עדינים
הקילופים העדינים המסירים באופן קבוע את תאי העור מהשכבה הקרנית של האפידרמיס, חושפים עור בוהק ומשפרים ספיגה של ויטמינים ונוגדי חמצון דרך העור. מחקרים אחרונים מוכיחים שקילוף קבוע, מעודד יצירת קולאגן ואלסטין בעומק העור ומעודד יצירת תאים חדשים בשכבה היוצרת  הפנימית ועל-ידי כך, משפרים את אלסטיות ומוצקות העור. כלומר, מעודדים את העור לבצע את הפעולות הטבעיות לו ביתר יעילות.

נוגדי חמצון
שימוש קבוע בנוגדי חמצון פעילים ובמריחה ישירה על העור, יגנו על העור מפני פגיעה של ראדיקלים חופשיים - מולקולות הפוגעות בתא ונחשבות לגורם מעודד הזדקנות. נוגדי החמצון משמשים כחיץ בין הראדיקל החופשי והתא. ככל שנספק לעור יותר נוגדי חמצון, כך יזדקן וייפגע פחות. נוגדי החמצון היעילים ביותר במריחה הינם – אסטר ויטמין C, חומצה אלפא ליפואית, 10Q, סלניום ופיקנוגינול.

הגנה על התא - Algocell R
בקו ההגנה הראשון על המערכת החיסונית של העור, נמצא חומר גלם ייחודי, מיצוי מתוך אצה אדומה. אצה זו - porphoridumsp - גדלה בתנאים סטריליים בנגב.
מיצוי ה- Algocell R, נעשה פרי מחקר בתחום הביוטכנולוגיה של פרופסור שוש ארד. רכיב זה, מגן על האצה בטבע ונותן הגנה נפלאה גם לעור האנושי. זהו חומר בעל איכויות ריפוי והבראה יעיל במיוחד בהחשת החלמה לאחר ניתוחים פלסטיים, קילופים ופגיעות עור שונות.
חומר גלם זה, מהווה את הבסיס ל- AGE PROTECTION CREAM.

לסיכום
אפשר לשפר את העור בצורה דרמטית, לתת לו ברק וזוהר. יש להימנע משמש ולהבין שהאטת הזדקנות העור הינה מכלול חומרים פעילים. אין רק חומר אחד שיעשה את העבודה, אך תוכנית טיפולים אישית אשר תינתן לאחר אבחון קליני על-ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית, וטיפול מעמיק בעור, יאפשרו לעורך להיראות בין 5-7 שנים צעיר יותר.

התכשירים מבית חוה זינגבוים Cosmeceuticals
חומרי גלם אלו, הינם בתפר שבין הקוסמטיקה והפרמצבטיקה.אלו תכשירים המוכנים בקפידה רבה והינם פעילים ביותר. יש להשתמש בכמויות קטנות בלבד. ריכוז החומר הפעיל הינו מקסימלי וחומרי הגלם, הינם רק אלו שהוכחו כיעילים לטיפול בעור. קו מוצרים זה נשען על פריצות דרך רבות ועל מחקרים קליניים אחרונים, פיתוחים ופטנטים בתחום חדירות העור, ביוטכנולוגיה ודרמטולוגיה. ניסיון רב שנים בתחום הטיפול בעור, הולידו קו זה אשר ביכולתו לא רק להצעיר את העור כי אם לשמור על בוהק ורעננות לאורך זמן. כל אחד מתכשירים אלה הינו בעל יעוד ספציפי בהצערת העור. עם הזמן, יורגש השינוי שחל בעור.

תיקון - שיפור - ושימור מראה עור הפנים - הינה ההבטחה שלנו אלייך!
אסטר ויטמין סי - אסטר ויטמין C, בהיותו מסיס בשומן, חודר לקרום התא (שמורכב בעיקר משומן) ומגן עליו מפני הפגיעה של הראדיקלים החופשיים. הספיגה מהירה יותר וכמותו בעור מגיעה לפי 10 מהנגזרת החומצית. כמו כן, אסטר ויטמין C, ממריץ את ייצור הקולאגן והאלסטין ותורם לעור מוצק וקורן.

אקסטרא סי סרום - EXTRA C CERUM
אסטר ויטמין C, בהיותו מסיס בשומן, חודר לקרום התא (שמורכב בעיקר משומן) ומגן עליו מפני הפגיעה של הראדיקלים החופשיים. הספיגה מהירה יותר וכמותו בעור מגיעה לפי 10 מהנגזרת החומצית. כמו כן, אסטר ויטמין C, ממריץ את ייצור הקולאגן והאלסטין ותורם לעור מוצק וקורן.


ישנם שני סוגי סרומים המבוססים על 10% אסטר ויטמין C, החדיר לעור פי 10 מויטמין C חומצי:
 
סרום צהוב  
פורמולה ייחודית נספגת 100% בעור. תחושת חום קלילה הינה נורמלית 
ומתרחשת כאשר חומר פעיל חודר את השכבה הקרנית.
סרום שקוף 
מכיל בנוסף ל- 10% אסטר ויטמין C, שני סיליקונים חדישים הנותנים לעור תחושת קטיפתית ושומרים על מעטה לחותי. הסרום השקוף מתאים לעור מבוגר ויבש הדורש שכבת הגנה חיצונית .
    
ליין קונטרול קרם - LINE CONTROL CREAM
פיתוח ייחודי של חומרי גלם פעילים במיוחד. זהו קרם האנטי אייג'ינג הטוב ביותר והפעיל ביותר בעולם כיום. שילוב מעניין של חומצה אלפא ליפואית בנגזרת פעילה - מהווה נוגד חמצון חזק ביותר ומשפרת נקבוביות ומיצוק העור. DMAE – הוגדר כ"מתיחת פנים בבקבוק" - חומר גלם ייחודי-טבעי, משפר את מוצקות העור. התוצאות של קרם זה מיידיות ומצטברות כאחד. שימוש ממושך וקבוע, ישמור על תוצאות מרשימות.
                                           
אייג' פרוטקשיין קרם - AGE PROTECTION CREAM
פיתוח זה ארך כשנתיים ומשלב בתוכו את פריצות הדרך מתחום הביוטכנולוגיה. קרם זה מבוסס על רכיב ה- Algocell אשר מהווה את חומר הגלם היחיד המגן על המערכת החיסונית של העור ומוגן בפטנט רשום. הקוסמטיקאי/ת הרפואי/ת יתאים/תתאים אותו למצב העור באופן מדויק. קרם זה, בנוי מטכנולוגיות מיקרו ספוגיות (Micro Sponges) החדירות אל העור. ספוגיות אלה ריקות ומתמלאות בחומרי המבחנות הפעילים !
גלייקו אקטיב קרם - GLYCO ACTIVE CREAM 
קרם זה, הינו פיתוח טכנולוגי ייחודי. החומצה הגליקולית ידועה זה שנים בזכות איכויותיה המוכחות בהנשלת תאי העור המתים. בהיותה בעלת מבנה מולקולרי קטן, הינה חדירה ופעילה. ריכוז פעיל של חומצה זו הנמצאת במיקרוספירות ובטכנולוגיות שחרור מושהה (Time Release) מזמן המריחה, משתחרר החומר הפעיל בהדרגה לאורך 8 שעות. כדי להתאים את החומר למצב וסוג העור, גלייקו אקטיב מגיע ב- 2 חוזקים.
הוראות שימוש:
בערב על עור נקי, למרוח כמות קטנה מהקרם בהתאם להוראות הקוסמטיקאית הרפואית.
 
גלייקו אקטיב קרם שלב 1 - Glyco Active Cream STEP 1 
מתאים לעור דק ועדין, לנשים לאחר ניתוחים פלסטיים, לעור רגיש ולמי שרק מתחיל/ה להשתמש בחומצות. ריכוז של 10% קומפלקס.
 
גלייקו אקטיב קרם שלב 2 - Glyco Active Cream STEP 2 
פורמולה ייחודית המכילה ריכוז פעיל של קומפלקס חומצות אשר הוכחו במחקרים קליניים, כיעילות ביותר לחידוש העור ולהשלת תאים מתים. שימוש קבוע, יעניק לעור - ברק, זוהר וחיוניות.
 
מיועד לשימוש:
לעור עבה ולאלה אשר השתמשו בגלייקו אקטיב קרם שלב 1, למשך 6 חודשים.
 
הוראות שימוש:
בערב -  על עור נקי, למרוח כמות קטנה מהקרם. להימנע מאזור העיניים. 
ייתכן קילוף קל. זהו תהליך נורמלי ורצוי. ניתן להתחיל בהדרגה מספר פעמים בשבוע. ריכוז של 12.5%קומפלקס.
 
הקומפלקס מורכב מ:
חומצה גליקולית, חומצה לאקטית, חומצה לאקטוביונית, 
חומצה אזלאית, חומצה מאנדלית, פפטיד הנחושת, קינטין.

פנינת חן
ענת קומא - מאבחנת רב מערכתית D.M.D וקוסמטיקאית מומחית P.M.E | חולון טל: 052-5558777 אימייל: anatkoma1@walla.com
פתוח בימים א' עד ה' - יום ו' סגור

פנינת חן 
ענת קומא - מאבחנת רב מערכתית D.M.D וקוסמטיקאית מומחית P.M.E | חולון טל: 052-5558777 אימייל: anatkoma1@walla.com
פתוח בימים א' עד ה' - יום ו' סגור
טלפון: 052-5558777
1000 תווים שמאל